دندانپزشکی لوناتوث با داشتن متخصصین دندانپزشک مجرب در قالب دو مرکز دندانپزشکی، ارائه کننده کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی شامل : ترمیمی و زیبایی، درمان ریشه، دندانپزشکی اطفال، جراحی، پریو، پروتز، ایمپلنت و ارتودنسی ، با جدیدترین تکنولوژی و متد روز دنیا ، یکی از مجهز ترین کلینیک های دندانپزشکی در سطح ایران می باشد.
بکار گیری کادر اداری و درمانی، با تجربه و خوش اخلاق ، استفاده از تکنیک های نوین درمانی ، بهره گیری از تجربه و دانش دندانپزشکان با سابقه و ماهر و تعرفه نسبتا پایین نسبت به رقبا، از ویژگیهای مرکز دندانپزشکی لوناتوث می باشد.

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

قبل از معرفی ویژگی‌های بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران باید بدانید ایمپلنت دیجیتال چیست. در این روش پزشک متخصص، اسکن سه بعدی داخل دهانی بیمار را تجویز می‌کند، سپس با توجه به آن محل دقیق کاشت دندان را مشخص می‌کند. پزشک متخصص در مرحله‌ی بعدی اسکن را با دقت بررسی می‌کند تا اطلاعات لازم را به دست بیاورد.
در نظر داشته باشید هرچقدر پزشک اطلاعات بیشتری کسب کند، کاشت ایمپلنت دیجیتال موفق‌تر انجام می‌شود، زیرا پزشک با آگاهی و اطمینان کامل به کاشت ایمپلنت دیجیتال اقدام کرده و کمترین آسیب را به بافت دندان وارد می‌کند.
لازم به ذکر است این روش به فلپ لس یا حداقل برش شناخته می‌شود، زیرا میزان درد و خونریزی ناشی از آن به حداقل می‌رسد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوبت خود را رزرو کنید!